Inauguracja II edycji Studiów Podyplomowych Inwestycje i projektowanie w ochronie zdrowia

W miniony piątek, 11 października 2024 r. w nowoczesnych przestrzeniach Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej miała miejsce uroczysta inauguracja kolejnej edycji Studiów Podyplomowych „Inwestycje i projektowanie w ochronie zdrowia”. Ten interdyscyplinarny projekt łączy środowiska mające na celu podnoszenie jakości w ochronie zdrowia oraz jest istotną platformą wymiany wiedzy i doświadczeń w obszarze architektury medycznej.

Uczestników studiów wspólnie przywitali organizatorzy projektu wraz z Władzami Politechniki Poznańskiej oraz Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, który reprezentowały Panie prof. dr hab. Ewa Wender-Ożegowska, Konsultant Krajowa w dziedzinie położnictwa i ginekologii, Kierownik Kliniki Rozrodczości i Katedry Medycyny Perinatalnej oraz Dyrektor Szkoły Doktorskiej, dr hab. Justyna Gornowicz-Porowska, prof. UMP, Prorektor ds. Promocji i Organizacji oraz dr Sylwia Kropińska, Zastępca Kierownika Centrum Studiów Podyplomowych i Kształcenia Ustawicznego.

Uroczystość uświetnili przedstawiciele Władz Wojewódzkich, Miejskich, Zarządzający Instytucjami Państwowymi, Izbami Zawodowymi, Akademicy reprezentujący poznańskie uczelnie i Absolwenci pierwszej edycji studiów podyplomowych.

Uczestnikom kolejnej edycji studiów życzmy satysfakcji ze zdobytej wiedzy, nawiązanych kontaktów i rozwoju karier zawodowych!

Inwestycje i projektowanie w ochronie zdrowia  Inwestycje i projektowanie w ochronie zdrowia

Inwestycje i projektowanie w ochronie zdrowia Inwestycje i projektowanie w ochronie zdrowia