Dwudziesty drugi raz!

Zdjęcie

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu miał zaszczyt zainaugurować XXII Poznański Festiwal Nauki i Sztuki w murach Centrum Kongresowo-Dydaktycznego.

Wykład inauguracyjny, w którym oprócz zaproszonej młodzieży uczestniczyli przedstawiciele Władz Miasta oraz władz rektorskich poznańskich uczelni wyższych, wygłosiła prof. dr hab. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz, kierownik Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych i Diabetologii. Bogatemu programowi wykładów i warsztatów towarzyszyły Miasteczko Terapeutyczne i możliwość wykonania badań profilaktycznych. Jak zawsze wspierał nas organizacyjnie Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Liczne audytorium z Poznania, Konina, Zaniemyśla i Gniezna miało okazję poznać naszą Uczelnię poprzez uczestnictwo w przygotowanych propozycjach programowych.

» FOTOGALERIA