< Cofnij

Druga edycja Akademii Formedis

14 listopada 2018 r. odbył się wykład inaugurujący II edycję Akademii Formedis. W murach Uczelni ponownie zagościli eksperci i wykładowcy firmy FORMEDIS Medical Management & Consulting, która wraz z Działem Promocji i Karier Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu jest organizatorem przedsięwzięcia.

Dr hab. Tomasz Piotrowski - Prodziekan ds. Promocji i Rozwoju Wydziału na Wydziale Nauk o Zdrowiu oraz Pan Piotr Magdziarz, założyciel i główny Ekspert FORMEDIS wspólnie przywitali uczestników II edycji oraz obecnych na spotkaniu partnerów projektu: Panią Aleksandrę Wysoczyńską, Prezes Zarządu MedPolonia Sp. z o.o., Pana Krzysztofa Czerkasa, Członka Rady Naczelnej Polskiej Federacji Szpitali, wykładowcę Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, Pana Pawła Magdziarza, Partnera Zarządzającego FORMEDIS, Wykładowcę Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku oraz przedstawicieli Działu Promocji i Karier UMP. Partnerem medialnym projektu ponownie zostali Menedżer Zdrowia i Wydawnictwo Termedia.

Podczas pierwszego wykładu 50 uczestników miało okazję dowiedzieć się czym jest audyt szpitala, na czym polega program naprawczy oraz dlaczego w Polsce jest tak wiele zadłużonych szpitali. Omówiono również funkcjonowanie ochrony zdrowia w innych krajach.

Warsztaty w ramach Akademii Formedis potrwają do czerwca. W tym czasie omówione zostaną jeszcze zagadnienia m.in. z zakresu polityki zdrowotnej i programów profilaktycznych, prawa, marketingu i PR w ochronie zdrowia, zarządzania zasobami ludzkimi w podmiotach leczniczych oraz otwierania własnego biznesu medycznego.

Akademii Formedis po raz drugi

Akademii Formedis po raz drugi

Akademii Formedis po raz drugi