Dietoterapia Zaburzeń Metabolicznych - relacja z IX edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej

Z ogromną radością zawiadamiamy o odbyciu się IX edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Dietoterapia Zaburzeń Metabolicznych organizowanej przez SKN Dietetyki Klinicznej działającego przy Katedrze i Zakładzie Leczenia Otyłości, Zaburzeń Metabolicznych oraz  Klinicznej.

Wydarzenie odbyło się w Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w dniach 18-19 maja 2024 r. Tegoroczny harmonogram obfitował w zagadnienia dotyczące nowoczesnych metod terapii choroby otyłościowej, jej powiązań z płodnością oraz współpracy dietetyka z pozostałymi członkami zespołu terapeutycznego. Aktualna wiedza została przekazana przez najlepszych specjalistów m. in. prof. dra hab. Pawła Bogdańskiego, prof. UMP dr hab. Agnieszkę Zawiejską czy dr hab. Monikę Szulińską.

Konferencja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów, a także praktykujących dietetyków oraz lekarzy. Zapraszamy za rok!

Julia Cebula
Przewodnicząca SKN

Baner

IX Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Dietoterapia Zaburzeń Metabolicznych"  IX Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Dietoterapia Zaburzeń Metabolicznych"