Diamentowy Grant

26 października br. odbyła się gala wręczenia diamentowych statuetek w ramach programu „Diamentowy Grant” Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Z radością informujemy, że wśród laureatów jest studentka naszego Uniwersytetu, Pani Monika Świderska, której opiekunem naukowym jest prof. dr hab. Alicja Grzegorzewska z Katedry i Kliniki Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych.

Diamentowy Grant to prestiżowe wyróżnienie dla wybitnych studentów, którzy planują rozpocząć karierę naukową. Każdego roku stypendium może otrzymać sto osób z całej Polski. W V edycji konkursu wyłoniono 83 laureatów, których projekty uzyskały ocenę końcową nie mniejszą niż 76 pkt.

W konkursie rozpatrzono 277 wniosków o finansowanie projektów autorstwa wybitnych studentów.

Diamentowy Grant