Centrum Symulacji Farmaceutycznej

Zajęcia

Z radością informujemy, że w Centrum Symulacji Medycznej naszej Uczelni niedawno pojawiła się również symulacja farmaceutyczna.

Podczas zajęć fakultatywnych prowadzonych przez dr Magdalenę Waszyk-Nowaczyk, adiunkt w Pracowni Farmacji Praktycznej Katedry i Zakładu Technologii Leku, studenci kierunku farmacja zapoznają się z najnowszymi metodami symulującymi pracę w aptece ogólnodostępnej w obszarach opieki farmaceutycznej oraz profesjonalnego doradztwa. Mając na uwadze założenia Strategii Rozwoju naszej Uczelni na lata 2021-2030 oraz bardzo pozytywne opinie studentów, od nowego roku akademickiego w Centrum Symulacji Farmaceutycznej pracownicy Pracowni i Katedry będą prowadzić zajęcia dydaktyczne w ramach przedmiotów obowiązkowych z opieki farmaceutycznej i farmacji praktycznej w aptece ogólnodostępnej.