< Cofnij

Akredytacja Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce dla Studiów Podyplomowych Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych

Logo

Miło nam poinformować, że Studia Podyplomowe Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych otrzymały akredytację Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce. Tym samym zapraszamy do udziału w III edycji studiów. Rekrutacja trwa do 27 stycznia 2019 r., pierwszy zjazd planowany jest na 23-24 lutego 2019 r., a zakończenie zajęć na grudzień 2019 r.

Program studiów powstał z myślą o absolwentach studiów wyższych związanych bądź pragnących związać się zawodowo z tematyką planowania i prowadzenia komercyjnych lub niekomercyjnych badań klinicznych z udziałem ludzi. W szczególności program jest adresowany do lekarzy prowadzących komercyjne badania kliniczne, zarządzających projektami badawczymi oraz właścicieli ośrodków badań klinicznych, a także koordynatorów i monitorów badań klinicznych oraz do naukowców projektujących i prowadzących biomedyczne badania naukowe. Zajęcia prowadzone są w trybie niestacjonarnym (12 zjazdów weekendowych) i trwają dwa semestry.

Informacje szczegółowe na stronach:
http://podyplomowe.ump.edu.pl/pl/kierunki/badania-kliniczne-i-biomedyczne-badania-naukowe
lub
http://badaniakliniczne.ump.edu.pl

Kontakt:
Dr hab. Jacek Karczewski - Kierownik Studiów
e-mail: jkarczewski@ump.edu.pl, tel.: 608 648 523

mgr Anna Lewczuk  - Koordynator Studiów
e-mail: studium@ump.edu.pl, tel. 61 854 65 73