30-dniowy dostęp do bazy Embase

Baner
W związku z przygotowaniami do cyklu wykładów zorganizowanych przez naszą Szkołę Doktorską dla doktorantów i przyjaciół Szkoły pod nazwą „Autumn School 2021” oraz porozumieniu z Biblioteką Główną nasi doktoranci oraz wszyscy pracownicy i studenci naszego Uniwersytetu uzyskali 30-dniowy bezpłatny dostęp do bazy Embase.

W poniedziałek 11 października w godzinach popołudniowo-wieczornych p. Piotr Gołkiewicz przedstawił możliwości wykorzystania tej bazy podczas wykładu w ramach „Autumn School”. Zaimplementowane w niej filtrowanie informacji znacznie ułatwia wyszukiwanie odpowiednich publikacji.

Korzystanie z bazy jest możliwe ze strony internetowej Biblioteki Głównej dla wszystkich zainteresowanych, którzy posiadają zdalny dostęp do e-zasobów Biblioteki lub korzystających z sieci uczelnianej.

Zapraszamy serdecznie wszystkich pracowników i studentów do zapoznania się z tym systemem i korzystania z bazy przez okres 30 dni.