< Cofnij

Webinarium Dietetyki Gerontologicznej

Data wydarzenia: 26 lutego 2021

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu 26. lutego br. (piątek) odbędzie się Webinarium Dietetyki Gerontologicznej, które odbędzie się w formie online i będzie wydarzeniem bezpłatnym.

Organizatorami wydarzenia są Studenckie Koło Naukowe Dietetyki Gerontologicznej UMP oraz Katedra i Klinika Medycyny Paliatywnej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Chcemy, aby w tym trudnym czasie, osoby zainteresowane dietetyka gerontologiczną, znalazły przestrzeń do wymiany poglądów naukowych, jak również miały możliwość zaprezentowania wyników swojej pracy naukowej.

W załączeniu przesyłamy program tego wydarzenia, mając nadzieję, że zaproponowana przez nas tematyka zachęci Państwa do udziału w naszym wydarzeniu!

» Program webinarium

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się w zakładce REJESTRACJA na stronie internetowej webinarium: https://gerodiet.wixsite.com/konferencja/rejestracja

Zapisy są możliwie również po kliknięciu tego linka: https://bok-ump.pl/rejestracja/dietetyka2021

Rejestracja jest możliwa tylko do 21.02.br (niedziela do północy).

Serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów do udziału czynnego podczas webinarium czyli wygłoszenia prac naukowych w formie prezentacji ustnej. Podstawą wygłoszenia pracy jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, następnie nadesłanie przygotowanego abstraktu zgodnie z obowiązującymi wytycznymi do 15.02.2021 r. (poniedziałek do północy) na adres e-mail: skndietetykigerontologicznej@gmail.com oraz kwalifikacja wystąpienia przez Komitet Naukowy Webinarium Dietetyki Gerontologicznej..

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku:
https://www.facebook.com/SKN-Dietetyki-Gerontologicznej-UMP-104484388321237

lub Instagramie: @skn_dietetykigerontologicznej

Serdecznie zapraszam do udziału!


dr n. med. Roma Krzymińska-Siemaszko
przewodnicząca komitetu organizacyjnego
Webinarium Dietetyki Gerontologicznej