Regionalna konferencja pt. „DZIECIŃSTWO BEZ PRZEMOCY”

Data wydarzenia: 16 października 2024

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność ogłosić, że 16 października 2024 r. (środa), w godz.10.00-14.00, w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, przy al. Niepodległości 16/18, odbędzie się regionalna konferencja pt. „DZIECIŃSTWO BEZ PRZEMOCY”.

Organizatorami Konferencji są:
» Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu,
» Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu,
» Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,
» Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,
» Fundacja „Dziecko w Centrum”,
» Fundacja Santander Bank Polska S.A. im. I. J. Paderewskiego.

Głównym partnerem kampanii jest Rzeczniczka Praw Dziecka.

Konferencja odbywa się w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Dzieciństwo bez przemocy”, na którą składają się liczne działania edukacyjne oraz medialne i która będzie trwać od 08 października do 19 listopada 2024 roku.

Szczegóły dotyczące Kampanii znajdą Państwo pod linkiem: dziecinstwobezprzemocy.pl.

Wydarzenie kierujemy do przedstawicieli władz lokalnych, placówek oświatowych, organizacji pozarządowych, a także specjalistów - psychologów, pedagogów oraz innych osób, które w ramach swoich obowiązków zawodowych wspierają dzieci i dbają o ich ochronę przed przemocą.

Zachęcamy do zapoznania się z programem Konferencji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego pod linkiem: https://dziecinstwo-bez-przemocy-konferencja-regionalna-poznan.konfeo.com/pl/groups

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY

Rekrutacja na konferencję potrwa do wyczerpania limitu miejsc. Po przesłaniu formularza zgłoszeniowego, każda osoba zgłaszająca się otrzyma potwierdzenie udziału w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych na adres e-mail podany w formularzu. W przypadku braku wolnych miejsc, zgłoszenia zostaną wpisane na listę rezerwową. W przypadku zwolnienia się miejsc z listy głównej, osoby z listy rezerwowej zostaną o tym poinformowane drogą mailową na wskazany adres.

Uprzejmie prosimy o sprawdzanie folderu SPAM oraz powiadomień, aby upewnić się, że wiadomość z potwierdzeniem nie zostanie przeoczona.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy:
dziecinstwo_bez_przemocy@dzieckowcentrum.org

Serdecznie zapraszamy!