< Cofnij

20. Sympozjum „Oparzenia 2021”

Data wydarzenia: 14 października 2021

Drodzy Szanowni Państwo!

Z przyjemnością i satysfakcją zapraszamy Państwa na 20. Sympozjum „Oparzenia 2021” organizowane przez Oddział Wielkopolski Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Oddział Chirurgii Ogólnej i Obrażeń Wielonarządowych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu.

Od przeszło 50. lat spotykamy się z Państwem w Poznaniu w cyklu dwuletnim z niewielkimi przerwami wynikającymi z zawirowań historii lub, jak to ma miejsce obecnie, z sytuacji epidemicznej na świecie. Zawsze przy tej okazji gromadzimy znakomitych fachowców z szeroko pojętej dziedziny kombustiologii i chirurgii plastycznej. Podobnie będzie w tym roku. Tym razem jednak w formule online. Swoje osiągnięcia prezentować będą zespoły z wiodących polskich oraz zagranicznych ośrodków leczenia oparzeń. W poznańskiej konferencji uczestniczy zawsze wielu lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, fizjoterapeutów oraz mikrobiologów. Poszczególne sesje mają charakter przeglądowy prezentując wyniki zespołowej pracy przedstawicieli zawodów medycznych skupionych wokół ciężko oparzonych.

Aktualna sytuacja epidemiczna wynikająca z pandemii SARS-CoV-2 zmusiła nas do zmiany dotychczasowej konwencji Sympozjum. Wyrażamy jednak głębokie przekonanie, iż zaproponowana przez nas forma konferencji online będzie dla Państwa równie atrakcyjnym doświadczeniem zarówno pod względem merytorycznym jak i estetycznym.

Serdecznie witamy w wirtualnym Poznaniu!

Termin: 14-16.10.2021
Szczegółowe informacje: https://oparzenia-poznan-2021.conf.medvc.eu/