XII wykłady otwarte z cyklu „Spotkania Młodych z Nauką 2024”

Kontynuując tradycję z ubiegłych lat, dnia 13 kwietnia 2024 r. Studenckie Koło Naukowe "Biosfera", działające przy Katedrze Chemii Klinicznej i Diagnostyki Molekularnej, będzie organizatorem dwunastej edycji Wykładów Otwartych z cyklu „Spotkania Młodych z Nauką”.

Ponownie chcemy zaprosić do uczestnictwa i prezentacji prac studentów oraz doktorantów z kierunków związanych z szeroko pojętą biochemią, biologią molekularną i genetyką.

„Spotkania Młodych z Nauką 2024” tradycyjnie będą miały formę otwartą (nieodpłatną). Planowana przez nas liczba uczestników to 150 osób, w tym około 20 prelegentów.

Naszą Konferencję tym razem uświetni obecność dwóch fantastycznych wykładowców - Pani Prof. Natalia Rozwadowska z IGCZ PAN oraz Pan Prof. Krzysztof Kobielak z CeNT UW.

Integralną częścią konferencji będą warsztaty i zajęcia interaktywne.

» Program (PDF)
» Więcej szczegółów na stronie wydarzenia