Szkolenie „Zarządzanie projektami według metodologii PRINCE2®” - wyniki postępowania

Szanowni Państwo,

gorąco zapraszamy do udziału w szkoleniu pn. "Zarządzanie projektami według metodologii PRINCE2®".

PRINCE2® Foundation (wersja 6th) jest trwającym 3 dni szkoleniem akredytowanym przez AXELOS. Celem szkolenia jest poznanie metodyki zarządzania projektami PRINCE2® i przygotowanie się do egzaminu PRINCE2® Foundation. Szkolenie zakończone jest egzaminem; w przypadku pozytywnego wyniku egzaminu uczestnicy otrzymują międzynarodowy certyfikat PRINCE2® Foundation.

Termin szkolenia:

• II Edycja - 15-17.09.2021 (godz. 8:00-16:00)

Szczegółowe informacje wraz z terminem rekrutacji znajdują się w załączonym zaproszeniu.

Szkolenie realizowane jest w ramach Projektu „Uniwersytet z Misją - Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu”, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i wdrażany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zgodnie z umową o dofinansowanie nr POWR. 03.05.00-00-Z068/18.

Załączniki:
» Zaproszenie