Strefa Nauki na targach SALMED

Baner

Podczas Targów SALMED 2024 działać będzie Strefa Nauki, gdzie wśród 12 uczelni i instytutów badawczych obecny będzie także Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Organizatorami Strefy są Porozumienie Spółek Celowych, Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii oraz Grupa MTP.

Termin: 19-21 marca 2024 r.
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon nr 7

Strefa Nauki to przestrzeń, w której poznasz wynalazki, naukowców, spin-offy, osoby odpowiedzialne za współpracę nauka-biznes, porozmawiasz o innowacjach medycznych, wspólnym rozwijaniu nowych produktów i usług oraz możliwościach pozyskania dotacji na badania i rozwój.

W sposób szczególny zapraszamy 20 marca 2024 r. w godz. 14:40-15:40 (scena w pawilonie nr 7) na inspirującą prelekcję reprezentantów naszej Uczelni - dr Aleksandry Gostyńskiej i dr hab. Macieja Stawnego, prof. UMP - zatytułowaną "Lekowe krzyżówki - kompatybilność leków pod lupą? Realne ryzyko czy wymysł farmaceutów?".

Szczegółowe informacje na temat Strefy Nauki na targach SALMED: