Rekrutacja na zaawansowany kurs instruktorów z zakresu symulacji medycznej dla kadry dydaktycznej

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego, w ramach realizacji projektu: "Realizacja Programu Rozwojowego w zakresie Symulacji Medycznej  w Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu" - realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, ogłasza rekrutację na udział w zaawansowanym kursie na instruktorów z zakresu symulacji medycznej dla kadry dydaktycznej, który odbędzie się w Poznaniu w dniach 18-20.09.2019 na  Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w ramach projektu "Realizacja programu rozwojowego w zakresie symulacji medycznej  w Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu".

Szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są w załączonej Agendzie.

Załączniki:

» Zasady rekrutacji