Poznańska Szkoła Rozwoju i Terapii - edycja kwietniowa

Poznańska Szkoła Rozwoju i Terapii jest ofertą szkoleń skierowanych do terapeutów zajęciowych, psychologów, arteterapeutów, pedagogów, lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, nauczycieli wczesnej edukacji, edukacji artystycznej, opiekunów osób starszych, opiekunów osób niepełnosprawnych, fizjoterapeutów, pielęgniarek oraz przedstawicieli innych zawodów podejmujących pracę z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi oraz osobami starszymi.

Ich celem jest rozwijanie specjalistycznych umiejętności prowadzenia zajęć edukacyjnych, spotkań rozwojowych i terapeutycznych z różnymi grupami uczestników.

Cykl obejmuje odrębne szkolenia tematyczne. Obecnie prowadzimy zapisy na edycję kwietniową, tj. warsztaty, które odbędą się w terminach 21 oraz 22.04.2018 r.

Program warsztatów, informacja o zapisach:

Kontakt do organizatora:
mgr Anna Lewczuk