Konkurs na stanowisko stypendysty-studenta w projekcie NCN

Kierownik projektu pt. "Analiza toksyczności narządowej w radioterapii ultrawysokiej mocy dawki (FLASH)", prof. dr hab. Julian Malicki, ogłasza konkurs na stanowisko stypendysty-studenta.

Wymagania dla kandydata:

Opis zadań:

Zwycięzca konkursu będzie uczestniczyć w realizacji projektu OPUS pt "Analiza toksyczności narządowej w radioterapii ultrawysokiej mocy dawki (FLASH)". Celem projektu jest poszerzenie wiedzy  na temat procesów natury fizycznej i biologicznej, które zachodzą w guzie i w tkankach (narządach) zdrowych podczas radioterapii promieniowaniem elektronowych z ultra wysoką mocną dawki. Zadaniem stypendysty będzie ocena radiobiologiczna ludzkich linii komórkowych poddanych działaniu promieniowania jonizującego o ultrawysokiej mocy dawki.

Typ konkursu NCN: OPUS-26
Termin składania ofert: 20 listopad 2024, 23:59
Forma składania ofert: email
Warunki zatrudnienia:

Okres zatrudnienia stypendysty: 24 miesiące. Stypendium (1000 zł/mc) będzie  wypłacane co miesiąc w okresie zatrudnienia.
Czas trwania projektu: 48 miesięcy
Przewidywany termin rozpoczęcia prac w projekcie: 01.12.2024 r.

Dodatkowe informacje:

Aplikacja kandydata winna zawierać:

W stopce listu motywacyjnego należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Uniwersytety Medyczny z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego”.

Termin składania ofert: 20 listopad 2024
Termin rozstrzygnięcia konkursu: 25 listopad 2024
Forma składania ofert: e-mail
Aplikację należy przesłać na adres: jmalicki@ump.edu.pl