< Cofnij

Gdyński Biznesplan 2019

Baner

Startuje 17. edycja konkursu „Gdyński Biznesplan”.  Podobnie jak w ubiegłym roku, Miasto Gdynia zaprasza do udziału tylko studentów. Na zwycięzcę czeka 30 tysięcy złotych i inne cenne nagrody.

Zgłoszenia do konkursu można składać od 2 do 31 stycznia 2019 r. za pośrednictwem strony. Autorzy pomysłów zakwalifikowanych do kolejnego etapu będą mogli wziąć udział w szkoleniach i warsztatach, podczas których dowiedzą się m.in. jak skonstruować dobry biznesplan, jak zbadać rynek, szacować budżet, jak promować swoją firmę, produkty i usługi, jak dobrze prezentować biznesowe pomysły, na jakie aspekty prawne trzeba zwrócić uwagę prowadząc firmę. Zwieńczeniem tego etapu będzie złożenie gotowych biznesplanów. Autorzy najlepszych zostaną zaproszeni do finału, w którym zaprezentują swoje pomysły przed konkursowym jury.

W konkursie „Gdyński Biznesplan” mogą wziąć udział studenci wszystkich rodzajów studiów: stacjonarnych, zaocznych, podyplomowych, licencjackich, inżynierskich czy magisterskich. Inicjatywa jest skierowana do osób, które planują założenie działalności gospodarczej lub prowadzą już firmę i chcą ją rozwinąć, np.  wprowadzając nowy produkt lub usługę. Konkurs nie ma ograniczeń terytorialnych – zgłaszać mogą się osoby z całego kraju i z zagranicy.

Na zgłoszenia do XVII edycji Konkursu czekamy od 2 do 31 stycznia 2019 r. Zgłoszenia wyłącznie na formularzu zgłoszeniowym on-line:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE
REGULAMIN KONKURSU
HARMONOGRAM KONKURSU

» Więcej informacji na temat konkursu