Zbiórka na rzecz powodzian

Zbiórka rzeczowa zakończona, dziękujemy!

23 września 2024 r. zakończyliśmy zbiórkę rzeczową dla osób dotkniętych powodzią! Serdecznie dziękujemy za niezwykłe zaangażowanie i okazaną pomoc.

Fundacja Redemptoris Missio wciąż prowadzi zbiórkę pieniężną - wszelkie szczegóły widnieją na stronie internetowej Fundacji.

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu wspiera działania Fundacji Redemptoris Missio na rzecz ofiar powodzi, która dotknęła obszary południowej Polski.

Dary dla poszkodowanych przekazywać można do Centrum Kongresowo-Dydaktycznego UMP przy ul. Przybyszewskiego 37a, codziennie w godz. od 7.00 do 15.00 oraz do siedziby Fundacji przy ul. Junikowskiej 48 w godz. od 7.00 do 20.00.

Aktualna lista potrzebnych rzeczy:
» agregaty prądotwórcze
» budowlane osuszacze powietrza
» łopaty
» wiadra
» kalosze
» gumowe rękawice
» pieluchy dla dzieci i dorosłych

Wpłat dokonywać można bezpośrednio na konto Fundacji Redemptoris Missio lub przez stronę internetową Fundacji.