< Cofnij

Warsztaty Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Ginekologicznej on-line w Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego przy ulicy Polnej

Warsztaty

W dniu 27 października 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przy ul. Polnej odbywały się kolejne  Praktyczne Warsztaty pt.:

Minimalnie Inwazyjna Chirurgia Miednicy Mniejszej - „krok po kroku” - ON-LINE.

Warsztaty te zorganizowane zostały po raz kolejny z inicjatywy prof. Macieja Wilczaka - Kierownika Katedry i Kliniki Zdrowia Matki i Dziecka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce po raz drugi postanowiliśmy zmienić formułę organizacyjną i zaprosić lekarzy ginekologów do nieodpłatnego uczestnictwa w warsztatach realizowanych w formie on-line.

Zdecydowaliśmy się ponownie zorganizować Praktyczne Warsztaty Operacyjne - ON-LINE zachęceni dużym zainteresowaniem polskich ginekologów, podczas pierwszej w Polsce edycji tego nowego projektu praktyczno-edukacyjnego jaki rozpoczęliśmy w dniu 6.10.2020. W pierwszej edycji Warsztatów On-line wzięło udział 150 lekarzy ginekologów. Ta nowa formuła działań edukacyjnych Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej umożliwia jednoczasowy udział w praktycznych działaniach operacyjnych wręcz nieograniczonej liczbie lekarzy ginekologów zainteresowanych szkoleniem z zakresu minimalnie inwazyjnej chirurgii ginekologicznej miednicy mniejszej - mówi prof. Maciej Wilczak - koordynator Centrum.

Warsztaty

Podczas Warsztatów - On-line w dniu 27.10.2020 r. wykonywano takie zabiegi jak:

Serdecznie zachęcamy wszystkie pacjentki do zapoznania się z zakresem zabiegów jakie wykonywane są w Centrum i zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie dostępne są  informacje o działalności Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej.

Poniżej link do strony Szpitala oraz Katedry i Kliniki:
» www.gpsk.ump.edu.pl
» www.kzmid.ump.edu.pl