VI Ogólnopolskie Warsztaty z okazji Światowego Dnia Radiologii

W dniach 19-20.11.2016 r. w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu odbyły się VI Ogólnopolskie Warsztaty z okazji Światowego Dnia Radiologii organizowane przez Polskie Towarzystwo Elektroradiologii, Wielkopolskie Centrum Onkologii oraz Katedrę i Zakład Elektroradiologii z Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Konferencja składała się z dwóch bloków tematycznych: radioterapeutycznego oraz radiologicznego. Wykłady inauguracyjne tegorocznych warsztatów wygłosili: prof. dr hab. n. med. Julian Malicki - "Potencjalne kierunki zmian w kształceniu elektroradiologów w Polsce" oraz mgr Martijn Kamphuis z Holandii, członek zarządu głównego komitetu elektroradiologicznego przy ESTRO - "3D Imaging in the era of adaptive radiotherapy".

W konferencji aktywnie uczestniczyli studenci elektroradiologii (WNoZ): Weronika Szyszka, Anita Nowak, Magdalena Biela oraz Paweł Bąk, pomagając podczas realizacji warsztatów oraz rejestracji uczestników.

Organizatorom Wydarzenia serdecznie gratulujemy!

» Sprawozdanie

Warsztaty z ratownictwa medycznego - mgr Radosław Zalewski