Uroczyste zakończenie studiów na Wydziale Farmaceutycznym

W dniu 14 września 2024 r. w Auli UAM odbyło się Dyplomatorium i Absolutorium Wydziału Farmaceutycznego. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: reprezentująca JM Rektora Prorektor dr hab. Justyna Gornowicz-Porowska, prof. UMP, członkowie Wysokiego Senatu, Władze Dziekańskie zaprzyjaźnionych Wydziałów UMP, Dziekan i Prodziekani Wydziału Farmaceutycznego oraz przedstawiciele towarzystw naukowych i organizacji zawodowych.

W trakcie uroczystości dyplomy oraz karty absolutoryjne z rąk Pani Prorektor oraz Pani Dziekan Wydziału Farmaceutycznego odebrało łącznie 175 absolwentów z kierunków: farmacja, analityka medyczna, analityka kryminalistyczna i sądowa II st., kosmetologia I st., kosmetologia II st., inżynieria farmaceutyczna II st. Przyznano również nagrody za zasługi w nauce i działalności społecznej. Za wybitne osiągnięcia w nauce i pracy naukowej/społecznej - 14 Studentów zostało uhonorowanych Medalem Uczelni, 8 listem gratulacyjnym JM Rektora oraz 30 listem gratulacyjnym Dziekana.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na ścieżce pracy zawodowej i w życiu osobistym.

Uroczyste zakończenie studiów na Wydziale Farmaceutycznym  Uroczyste zakończenie studiów na Wydziale Farmaceutycznym

» Więcej zdjęć z uroczystości w zakładce "Fotogaleria"