< Cofnij

Studia z Przyszłością

18 marca 2019 roku w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnej pod Warszawą odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością”. W trakcie uroczystości reprezentanci wyróżnionych kierunków i specjalności studiów odebrali certyfikaty akredytacyjne Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, będące potwierdzeniem najwyżej jakości kształcenia oraz prowadzenia studiów zgodnie z potrzebami rynku pracy.

W tegorocznej edycji konkursu certyfikat akredytacyjny Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego „Studia z Przyszłością” uzyskał kierunek Inżynieria farmaceutyczna, studia I stopnia stacjonarne. W Gali Finałowej uczestniczyła prof. dr hab. Anna Jelińska, Prodziekan Wydziału Farmaceutycznego.

Znak Jakości „Studia z Przyszłością” otrzymują kierunki studiów, które swoje programy opierają na trzech filarach: dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji. 

W Programie „Studia z Przyszłością” już po raz czwarty wyróżniono uczelnie, wydziały, instytuty i katedry, które sztukę nowoczesnego kształcenia opanowały do perfekcji, które są liderami efektywnej edukacji akademickiej - nie tylko w skali kraju, ale nierzadko i w wymiarze europejskim. Kierunki i specjalności, które Państwo reprezentują to nie tylko kierunki, które z pełnym przekonaniem można rekomendować kandydatom na studia. To również kierunki, które należy pokazywać innym uczelniom jako skarbnice dobrych, akademickich praktyk, jako wzory do naśladowania - powiedziała do Laureatów Grażyna Kaczmarczyk, prezes zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Zdjęcie
Prof. dr hab. Michał Markuszewski, dziekan Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z certyfikatem akredytacyjnym „Studia z przyszłością” dla kierunku Przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny, studia II stopnia stacjonarne oraz prof. dr hab. Anna Jelińska z certyfikatem akredytacyjnym „Studia z przyszłością” dla kierunku Inżynieria farmaceutyczna, studia I stopnia stacjonarne.

Zdjęcie