Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż w dniu 21 marca 2024 roku odeszła nasza niesłychanie dzielna Koleżanka

śp. dr hab. n. med. Agata Czarnywojtek,

specjalista chorób wewnętrznych, endokrynologii i medycyny nuklearnej. Wybitnie zaangażowany Dydaktyk i Naukowiec. Była Osobą niezwykle pracowitą i pogodną, obdarzoną licznymi talentami. Zawsze będziemy pamiętać Jej dobry humor, pozytywną energię, entuzjazm oraz życzliwość wobec kolegów, studentów i pacjentów.

Rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia.

Rektor, Senat,

Dziekani, Rady Wydziałów,
Kanclerze Kolegiów Nauk,
Zarząd Uczelni,
społeczność akademicka,
Koleżanki i Koledzy z Katedry i Kliniki Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych
oraz Katedry i Zakładu Farmakologii
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Msza żałobna zostanie odprawiona w dniu 25.03.2024 o godzinie 18.00 w kościele pw. św. Rodziny w Poznaniu.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 27.03.2024 o godzinie 14.00 na cmentarzu komunalnym w Ząbkowicach Śląskich. Ceremonia poprzedzona mszą świętą w kościele pw. Świętej Anny.