Liderzy Medycyny 2021

Zdjęcie

W dniu 11 stycznia 2022 r. dokonano wyboru laureatów i wyróżnionych w kolejnej edycji konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny.

Tym samym z wielką satysfakcją informujemy, że:

prof. dr hab. Andrzej Tykarski, Rektor Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego, otrzymał nagrodę LIDER ROKU 2021 W OCHRONIE ZDROWIA w kategorii DZIAŁALNOŚĆ EDUKACYJNO-SZKOLENIOWA.

Jest nam niezmiernie miło, że nagrody otrzymali także nasi Pracownicy:

Organizatorem przedsięwzięcia jest Wydawnictwo Medyczne Termedia oraz redakcje „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”. Nagrody przyznawała Kapituła w składzie Marek Balicki, Maciej Bogucki, Szczepan Cofta, Jarosław Fedorowski, Małgorzata Gałązka-Sobotka, Romuald Holly, Anna Janczewska, Jadwiga Kamińska, Halina Kutaj-Wąsikowska, Andrzej Mądrala, Arkadiusz Nowak, Mieczysław Pasowicz, Witold Rużyłło, Andrzej Wojtyła, Andrzej Sokołowski, Krystyna Wechman oraz Tomasz Zdrojewski. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 26 stycznia 2022 r. na Zamku Królewskim w Warszawie.