11 tys. masek ochronnych

Momen przekazania maseczek

Z przyjemnością informujemy, że Towarzystwo Ubezpieczeniowe INTER POLSKA S.A. przekazało w formie darowizny na rzecz UMP 11 tys. masek ochronnych z przeznaczeniem rozdysponowania ich wśród społeczności studenckiej naszej Uczelni.

Pan Janusz Szulik Prezes Zarządu INTER Polska i Pani Beata Raczak Dyrektor Oddziału Poznań na spotkaniu w dniu 2 grudnia br. przekazali maski ochronne Prorektorowi ds. Studenckich prof. dr. hab. Edmundowi Grześkowiakowi oraz Przewodniczącej RUSS Martynie Piszczek.

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego rozdysponuje ufundowane maski ochronne wśród braci studenckiej.

W imieniu społeczności akademickiej UMP składamy serdeczne podziękowania Darczyńcom za przekazane środki ochrony osobistej.