Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Dietoterapia Zaburzeń Metabolicznych"

Data wydarzenia: 10 czerwca 2023

Szanowni Państwo,

już 8 raz - jako Studenckie Koło Naukowe Dietetyki Klinicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Ogólnopolską Konferencję Naukową "Dietoterapia Zaburzeń Metabolicznych".

Wiemy jak ważna jest wymiana doświadczeń między specjalistami i studentami dietetyki, dlatego zapraszamy już w czerwcu do Poznania.

Termin:
Konferencja odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2023 r.

Miejsce:
Centrum Biologii Medycznej UMP, ul. Rokietnicka 8, Poznań

» Dzień wykładowy - 10.06.2023 r., godz. 9:00-17:00

Zaproszeni Prelegenci poruszą aktualne tematy związane z dietoterapią zaburzeń metabolicznych - Zapisz się!

» Dzień warsztatowy - 11.06.2023 r., godz. 9:00-14:30

Oferujemy dla Państwa trzy tematy warsztatowe prowadzone przez specjalistów praktyków w swojej dziedzinie. Warsztaty będą przeprowadzone w małych grupach.

Organizatorem konferencji jest Studenckie Koło Naukowe Dietetyki Klinicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Zapraszamy do kontaktu: konferencjadzm@gmail.com lub skpp.diet@gmail.com.

» Więcej informacji na temat konferencji (harmonogramy)

Do zobaczenia!