III Webinarium Dietetyki Gerontologicznej

Data wydarzenia: 5 czerwca 2023

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III Webinarium Dietetyki Gerontologicznej, które w tym roku odbędzie się w formie cyklu czterech spotkań online, pod wspólną nazwą „Czerwcowa dawka wiedzy”.

Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Koło Naukowe Dietetyki Gerontologicznej działające przy Katedrze i Klinice Medycyny Paliatywnej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Webinary odbywać się będą w każdy poniedziałek czerwca (począwszy od 5.06.2023), zawsze o godz. 18:30 (czas trwania każdego spotkania przewidziano na około 1 godzinę).

Wydarzenia będą transmitowane poprzez platformę ClickMeeting - linki do spotkań dostępne będą na naszej stronie internetowej, a także na facebookowym profilu SKN Dietetyki Gerontologicznej UMP.

Webinarium Dietetyki Gerontologicznej służy poszerzaniu wiedzy z zakresu dietoterapii i dietoprofilaktyki chorób i zaburzeń wieku podeszłego, zatem zachęcamy do bycia z nami i aktywnego udziału w spotkaniach zarówno seniorów i ich opiekunów, jak również dietetyków, studentów i wszystkich zainteresowanych wspomnianą tematyką.

Udział w webinarach jest bezpłatny!

W załączniku przesyłamy plan wydarzeń - mamy nadzieję, że zachęci on Państwa do udziału!

Zapraszamy także do śledzenia nas na Facebooku i Instagramie.

SKN Dietetyki Gerontologicznej