Ograniczenia w funkcjonowaniu Biblioteki Głównej UMP

Szanowni Państwo,

w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r., uprzejmie informujemy, że do dnia 29 listopada 2020 Biblioteka Główna wraz z czytelnią będzie zamknięta w obsłudze bezpośredniej (kontaktowej). Sale Nauki są także niedostępne.

Informujemy, że zwroty książek są możliwe do wrzutni zlokalizowanej na parterze Biblioteki w godzinach 9.00-18.00. Przedłużenia terminu zwrotu książek oraz aktywacje konta bibliotecznego są możliwe mailowo pod adresem: wypozyczalnia@ump.edu.pl.

Jednocześnie informujemy, że uruchamiamy zdalną obsługę dla studentów i pracowników UMP:

1. Biblioteka będzie wykonywała bezpłatne skany książek z Czytelni Ogólnej (limit 30 stron) oraz czasopism drukowanych (limit 10 artykułów) - prosimy o kontakt pod adresem: uslugibg@ump.edu.pl.
  2. Działa Wypożyczalnia Międzybiblioteczna pod adresem: wyp_zam@ump.edu.pl.
  3. Wszystkie usługi z zakresu informacji naukowej będą wykonywane na bieżąco - przyjmujemy mailowo:

Stanowiska przeznaczone dla pracowników do prowadzenia zajęć zdalnych będą nadal dostępne poprzez rezerwację sal u p. Bogny Sas.

Aktualne informacje o funkcjonowaniu Biblioteki będą zamieszczane na Facebook’u bibliotecznym. Kontakt z Biblioteką: e-mail: bg@ump.edu.pl, tel: 61 8546759.

Prof. dr hab. Ewa Wender-Ożegowska
Prorektor ds. Szkoły Doktorskiej i Kształcenia Podyplomowego