Ostatnie wolne miejsca na Studiach Podyplomowych Psychologia w medycynie

Logotypy UMP i SWPS

Zapraszamy do udziału w I edycji Studiów Podyplomowych Psychologia w medycynie prowadzonych wspólnie z Uniwersytetem SWPS w Poznaniu.

Dysponujemy już tylko kilkoma wolnymi miejscami!

Adresatami studiów podyplomowych są osoby pracujące w służbie zdrowia: lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, rehabilitanci, promotorzy zdrowia.

Kierunek stanowi uzupełnienie kształcenia medycznego w zagadnienia psychologiczne, które z jednej strony udoskonalają warsztat opieki zdrowotnej nad pacjentem, a z drugiej strony mogą przyczyniać się do rozwoju osobistego profesjonalistów ochrony zdrowia.

Absolwenci otrzymują przewidziane ustawą świadectwo wspólne ukończenia studiów podyplomowych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Uniwersytetu SWPS.

» Informacje szczegółowe dot. programu, zapisów i dostępności miejsc

Baner - psychologia w medycynie

Szanowni Państwo,

przygotowując program zajęć nie przyszło nam do głowy, że zaproponowane zagadnienia będą dziś tak aktualne: stres, zaburzenia pourazowe, choroba przewlekła, pandemia….
Te problemy oczywiście już istniały, jednakże globalne i jednostkowe następstwa pandemii silnie i powszechnie się objawiły i wymagają one wysokospecjalistycznych interwencji, dopasowanych zarówno do problemów, jak i ludzi z nimi się borykających. Taką wiedzę praktyczną zapewniamy naszym Słuchaczom.

Nasze studia odpowiadają na potrzeby obecnych czasów – wspierają lekarzy w trudnych sytuacjach z pacjentami, a także ich samych oraz ich wspaniały potencjał osobowy. Sytuacja pandemii tylko nieznacznie zmodyfikowała nasz program, raczej w aspekcie formalnym - wykorzystania multimediów oraz nowoczesnych wirtualnych metod nauczania.

Ewa Mojs
prof. dr hab. Ewa Mojs