Uczelniane Centrum Obsługi Studentów otwarte

Symbolicznego otwarcia nowych pomieszczeń Centrum Obsługi Studentów w budynku Collegium Stomatologicum dokonali 24 lutego br. JM Rektor prof. Andrzej Tykarski, Prorektor ds. Dydaktyki prof. Małgorzata Kotwicka i Prorektor ds. Studenckich prof. Edmund Grześkowiak, w obecności  zaproszonych gości.

Nowa siedziba tak ważnej jednostki, kierowanej przez mgr Nadię Majewską, która skupiła w sobie realizację szeroko pojętych spraw studenckich, prowadzonych dotychczas przez Dziekanaty czterech Wydziałów oraz Dział Spraw Studenckich i Dydaktycznych, pozwala na komfortową obsługę społeczności studentów wszystkich kierunków i lat studiów.

Wszelkie niezbędne informacje na temat spraw studenckich i zakresu działań Uczelnianego Centrum Obsługi Studentów dostępne są na stronie: www.ucos.ump.edu.pl.

UCOS