< Cofnij

Niesłabnące zainteresowanie warsztatami on-line

Po raz kolejny 80 lekarzy ginekologów miało okazję uczestniczyć w warsztacie Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej, który odbył się we wtorek, 2 marca w Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym przy ul. Polnej.

Ta ciesząca się niesłabnącą popularnością forma edukacji pozwala uczestnikom zapoznać się nie tylko z nowoczesnymi procedurami operacyjnymi, ale przede wszystkim daje możliwość podniesienia kompetencji w zakresie minimalnie inwazyjnej chirurgii ginekologicznej miednicy mniejszej.

Jak podkreśla organizator warsztatów prof. dr hab. Maciej Wilczak, Kierownik Katedry i Kliniki Zdrowia Matki i Dziecka nowatorskie operacje laparoskopowe czy stosowanie przezpochwowych  technik operacyjnych z wykorzystaniem tytanizowanych siatek polipropylenowych to przede wszystkim ogromny komfort dla pacjentek, które po wykonaniu zabiegów prezentowanymi metodami bardzo szybko wracają do pełnej sprawności.

Niezwykle cieszy nas, że wprowadzona w Centrum nowatorska formuła warsztatów „na żywo” realizowana ON-LINE pokazała, że praktyczne i edukacyjne działania Międzynarodowego Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu spotkają się z dużym zainteresowaniem lekarzy praktyków - dodaje prof. Maciej Wilczak.

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem kolejnych warsztatów zaplanowanych na rok 2021:

» Terminarz warsztatów


Media o nas:
» TVP Poznań
» WTK
» Twoje Zdrowie

Niesłabnące zainteresowanie warsztatami on-line