III miejsce na konferencji "Fear & Pain"

W trakcie sesji plakatowej II Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Stomatologii Dziecięcej "Fear & Pain", odbywającej się w dniach 5-7 listopada 2015 roku w Krakowie, pracownicy naszej Uczelni zajęli III miejsce.

Autorami prezentacji zatytułowanej "Samoocena poziomu lęku u studentów stomatologii" były dr n. med. Renata Śniatała, dr n. med. Karolina Gerreth, dr n. med. Joanna Chłapowska, prof. dr hab. n. med. Maria Borysewicz-Lewicka z Kliniki Stomatologii Dziecięcej Katedry Stomatologii Dziecięcej oraz mgr psychologii Katarzyna Lewicka-Pańczak z Pracowni Socjologii Zdrowia i Patologii Społecznych.

To nie pierwszy sukces stomatologów dziecięcych. Podczas zeszłorocznej Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Stomatologii Dziecięcej "Pulp & Prevention" dr n. med. Karolina Gerreth i prof. dr hab. n. med. Maria Borysewicz-Lewicka za prezentację pracy pt.: "Bariery w dostępie do opieki stomatologicznej dzieci niepełnosprawnych - badanie socjomedyczne rodziców", zdobyły pierwsze miejsce.

» Dyplom za zajęcie III miejsca w sesji plakatowej II Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Stomatologii Dziecięcej "Fear & Pain"