Doktor Honoris Causa - prof. Andrea R. Genazzani

Zdjęcie

Rektor, Senat i Dziekan Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu uprzejmie zapraszają na uroczystość nadania tytułu

DOKTORA HONORIS CAUSA
Profesorowi
Andrea R. Genazzani z Department of Obstetrics and Gynecology University of Pisa,

za wybitne osiągnięcia w dziedzinie endokrynologii ginekologicznej, szczególnie w zakresie opisu podłoża menopauzy, jej wszechstronnej diagnostyki i nowoczesnej terapii oraz pionierskie badania nad wiodącą rolą mózgu w podłożu wybranych zaburzeń w endokrynologii ginekologicznej.

Wręczenie dyplomu odbędzie się na uroczystym posiedzeniu Rady Wydziału Lekarskiego w dniu 13.10.2021 r. o godz. 12:30 w Sali A Centrum Kongresowo-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu ul. Przybyszewskiego 37A w Poznaniu.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 6 października 2021 r. telefonicznie 61 854 60 33 lub mailowo: a.lewandowska@ump.edu.pl.

» Nota biograficzna